Het gaat goed met hem

Na alle beschuldigingen aan het adres van Matthijs van Nieuwkerk leek het of Matthijs maar tijdelijk van het scherm zou verdwijnen. We zijn nu toch alweer een aantal maanden verder, maar Matthijs heeft nog steeds niet van zich laten horen.

Maar hoe gaat het nu met Matthijs? Daar heeft zijn goede vriend en ‘AD’-columnist Ozcan Akyol een antwoord op.

“Het gaat goed met hem. Hij vermaakt zich wel. Maar ja, je moet wachten op zo’n onderzoek. Dat gaat maanden en maanden duren”, vertelt hij in Party.

Maar ook met Marc-Marie Huibregts heeft van Nieuwkerk nog regelmatig contact. “We hebben samen veel meegemaakt. Na ‘DWDD’ ging ik altijd met Matthijs en zijn vrouw Karin een hapje eten in de stad. Ik vond het jammer dat het programma stopte en dat dit wegviel. Maar onze vriendschap is er nog steeds.”

Schrijf je hier in voor de gratis nieuwsbrief van Showbizzsite.nl