Heel wat Nederlanders zijn bezorgd om de stijgende energieprijzen. Heel wat mensen zitten met de handen in het haar en vragen zich af hoe ze alles nog gaan kunnen blijven betalen.

Ook René Karst maakt zich soms zorgen. Vooral dan over zijn twee kinderen die elk een eigen huisje hebben.

“Zij moeten ook rekening houden met dat soort rare excessen als het verhogen van de gas-en energieprijzen. Ik maak me er in die zin wel druk om, omdat ik hoop dat mijn kinderen het goed kunnen blijven betalen”, zegt hij in Party.

René zelf hoeft zich geen zorgen te maken. Hij is in het bezit van een vast contract dat over een jaar pas afloopt

“Ik hoef dus niet onder een deken te gaan liggen om warm te blijven. Wat ik laatst wel heb gedaan, ook met het oog op de toekomst, is mijn vloer en de spouwmuren laten isoleren.”

Schrijf je hier in voor de gratis nieuwsbrief van Showbizzsite.nl